free zone

Надяваме се да се забавлявате Smile
Регистрирайте се, за да можете да пишете мнения, да гласувате и др. Smile

Join the forum, it's quick and easy

free zone

Надяваме се да се забавлявате Smile
Регистрирайте се, за да можете да пишете мнения, да гласувате и др. Smile

free zone

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

have fun


    Свалки (18+)

    MiSteRry
    MiSteRry
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 65
    Join date : 16.06.2012
    Местожителство : Plovdiv, Bulgaria

    Свалки (18+)       Empty Свалки (18+)

    Писане by MiSteRry Чет Юни 21, 2012 5:52 pm

    Един студент дълго уговарял своя колежка да му дойде на гости:
    - Ела у нас, да пийнем чай?
    - Не искам.
    След някой-друг ден пак:
    - Ела у нас да пием чай?
    - Не искам.
    Най-накрая един ден колежката се съгласила. Тръгнали към квартирата на студента и минали покрая една аптека. Колежката казала:
    - Я дай да влезем за малко в аптеката?
    - Защо?
    - Ами да купим нещо за чая...

    -----------------------------------------------------------------------------

    Али и Хасан били големи приятели, но Али много харесвал Айшето, пък и тя него. Решили един ден да напият Хасан и да свършат едно-друго.Така и направили, ама Хасан разбрал и само се престорил на пиян. Казал, че отива да си легне.Отиват след малко Айшето и Алито - гледат Хасан спи.
    Да, ама Айшето няма вяра и отскубнала един косъм от задника му за всеки случай. Алито и той, Хасан се поразмърдал и те решили да опитат по още един път.
    Скубали косми и двамата. Хасан не изтърпял и казал:
    - Ако ше се чукате, чукайте се, моя гъз да не е маргаритка - спи, не спи,спи, не спи...

    -----------------------------------------------------------------------------

    Момиче поканило гаджето си на вечеря в дома на родителите си. Перспективата била ужасяваща, но тя му обещала, че после ще излезе с него и ще му се отдаде. За да се приготви, момчето, което също било девствено, отишло в аптеката да си купи презервативи. Аптекарят бил много услужлив и му обяснил всичко за секса. Накрая попитал момчето дали иска опаковка с три или шест презерватива.
    - Мисля, че предпочитам шестте - отвърнал младежът. - Пред
    полагам, че следващите няколко нощи ще съм доста зает.
    Момчето отишло навреме за вечерята и на вратата го посрещнала приятелката му. Тя го въвела в трапезарията, където вече седели родителите й. Настанили го и му предложили да каже молитвата. Момчето свело глава. След десет минути главата му продължавала да е наведена. Когато след двайсет минути все още не бил изправил глава, момичето се наклонило към него и прошепнало:
    - Не знаех, че си толкова набожен.
    - Аз пък не знаех, че баща ти е аптекар.

    ---------------------------------------------------------------------------------

    Мъж се запознава в бара с немлада, но привлекатeлна дама на 48 години. Пийнали, поговорили и по една време тя казва: - Някога правил ли си тройка с майка и дъщеря? - Не. - А би ли искал? - И питаш. Разбира се!!! - Тогава си късметлия. Да вървим у нас! Пристигат у тях, дамата отключва и подвиква: "Мамо, спиш ли вече?"

    --------------------------------------------------------------------------------

    Една жена си вървяла по улицата и по едно време я спрял един мъж. Той ѝ казал:
    - Трябва да ви имам точно в този момент! Прекрасна сте! Ще хвърля 500 лева на земята и докато се наведете и ги вземете, аз ще съм ... свършил работата.
    Жената се позамислила и се обадила на една приятелка. Обяснила ѝ какво е предложението и че има нужда от съвет. Приятелката ѝ казала, че е абсолютно убедена, че тоя глупак няма как дори да си свали панталоните за толкова кратко
    време. Успокоена, женат се съгласила. След около час и половина пак се обадила на приятелката си.
    - Какво стана? Взе ли му парите на тоя мръсник?
    - Да, но идиотът изсипа 500 лв. на стотинки.

    --------------------------------------------------------------------------------


    Рок фест 2008, Дупница. Пълно с прилежно лъснати... чопъри, тук-таме по някой пистов и още по-трудни за намиране Симсон'87 (последните, пребоядивани през 1996).
    Група брадати мъжаги с тъмни очила оглеждат моторите около тях. Пред замъглените им от бира погледи минава мотористка с чопър. Спира и слиза. Моторът пада. Мъжете избухват в смях. Единият й подхвърля подигравателно:
    - Хубав, мотор, ама падна!
    Жената се подсмива:
    - И ти да стоиш между краката ми цял ден, и ти ще паднеш...

    --------------------------------------------------------------------------------

    Всеки ден, излизайки от вкъщи, Пепи срещал комшийката, която била омъжена, но пък за сметка на това страшно красива. И всеки ден когато я срещал край блока, винаги й казвал:
    - Леле, какво парче си, направо като те видя и полудявам.
    Един ден тя се спряла и казала:
    - Какво постоянно се захласваш и нищо друго не предприемаш? Донеси ми 1000 лева и работата ти е уредена!
    - Сериозно?! ? не могъл да повярва на ушите си Пепи.
    На другия ден по обяд отишъл и позвънил на вратата на комшийката.
    Kогато тя отворила, той й дал 1000 лв., както му била поръчала. С една дума дал всичко от себе си и тя отвърнала със същото.
    Вечерта, когато мъжът и се върнал от работа я попитал:
    - Маро, Пепи да е идвал днес тука?
    - Лелеее - помислила си жената, някой ме е натопил!
    - Да, идва. Защо?
    - Да ти е давал някакви пари?
    - Да, даде ми 1000 лв.
    - Много е точен тоя Пепи бе, ейййй, евала му правя. Вчера дойде при мене и вика:
    - Брато, дай ми 1000 лв. на заем, утре до обяд ще ти ги върна!?

    -----------------------------------------------------------------------------------

    Бедно семейство, прибира един войник да пренощува у тях. Понеже нямали много стаи го оставили да пренощува в стаята на дъщеря им. Преди да си легнат бащата казва на момичето.
    - Ако тоя иска да му правиш нещо извикай "банан",  ако иска той да ти прави извикай "праскова", ако иска и двете викай "пъпеш".
    Тъкмо си легнали и от стаята на дъщерята се чува:
    - Плодова салата.

    ----------------------------------------------------------------------------------

    Възрастен мъж се сваля с млада мадама, а тя му вика:
    - Вече си стар, виж се, косата ти е бяла.
    - Така ли? И на Пирин планина върховете са бели, ама долу е пролет...

    ----------------------------------------------------------------------------------

    Върви си един мъж по улицата и среща една майка с малко дете. Заглежда се и се обръща към майката и казва:
    - Ах какво хубаво детенце, кажете ми как да не му еба майката.

    ---------------------------------------------------------------------------------

    Бавен, чувствен танц. Тя, притисната страстно в партньора си, пита:
    - Много се вълнувам! Не мислите ли, че деколтето ми е доста дълбоко?
    Той, заглеждайки се внимателно в деколтето:
    - Е, не бих казал, че е дълбоко! А вие, какво, косми по гърдите ли имате?
    Тя:
    - Но, какво говорите! Разбира се, че нямам!
    Той:
    - Тогава, даааа, извинете ме, но май наистина е малко дълбочко това деколте...

    ---------------------------------------------------------------------------------

    - Да пийнем по чашка кафе, госпожице?
    - Няма нужда да протакаме.

    ---------------------------------------------------------------------------------

    Един човек се приближил до красиво момиче и го попитал:
    -Г-це,може ли да ви ощипя по гърдата?
    -Махай се,простак!
    -Ще ви дам 1лев.
    -Махай се,простак!
    -5 лв.
    -Махнете се!
    -10 лв.
    -Добре.
    Отишли в един вход момичето си свалило сутиена и мъжът започнал да гали лявата и гърда.Момичето попитало нервно:
    -Хайде де кога ще щипете?
    -Аз съм честен човек.Нямам пари,няма да щипя!

    -----------------------------------------------------------------------------------

    Младеж и девойка се запознали в една дискотека, отишли в квартирата на мадамата и се оправили. След това тя заплакала:
    - Кой знае какво ще си помислиш за мен сега... А аз съвсем не съм такава!
    - Не си, не си, вярвам ти! - утешил я той.
    А тя още по-безутешно заридала:
    - Ти си ми първият!
    - Какво, първият с когото спиш ли?
    - Не, първият който ми вярва!

    ----------------------------------------------------------------------------------

    - Длъжна съм да ви предупредя, че след четиридесет минути ще се върне мъжът ми!
    - Но аз нищо не правя!
    - Именно! А времето лети...

    ----------------------------------------------------------------------------------


      В момента е: Сря Май 15, 2024 12:09 pm